Kniha návštěv

» Vložit vzkaz
Celkové hodnocení: 5/5
Bartošová - 28.10.2018
30. října 2018
Moc krásné ubytování vč.kuchyně, kde nic nechybělo - velmi čisto, vše super zařízené a velice milá paní Jochcová, v každém případě se sem opět rádi vrátíme. Moc se nám líbilo blízké i daleké okolí :-). Moc děkujeme
Rodinka z Brna
09. července 2018
Ubytování útulné,čisté, vřele doporučuji
Táborská R.
29. srpna 2017
Byli jsme velmi spokojeni s ubytováním, které jsme měli v dolním apartmánu. Máme roční dítě a prostory apartmánu pro batolící miminko hodnotím na jedničku ... žádné nástrahy, schody, vystavené zbytečnosti apod., takže dovolenou jsem si i po této stránce moc užila :-) Beskydy máme moc rádi, takže určitě opět zavítáme.
Kolářovy
10. července 2017
Strávily jsme krásný týden v dolním apartmánu. Ubytování je velmi pěkné, čisté, zářící novotou, dobře vybavené s krásnou terasou a krásným výhledem. Pobyt mohu všem jen doporučit, okolní příroda je jedna z nejhezčích v republice - jak pro turistiku, tak pro cyklistiku. Moc děkujeme za krásnou dovolenou.
M. Fiustová
29. června 2016
Strávili jsme zde krásný týden. Naše malé děti i babička s dědečkem si užívali hlavně zahrádky. Ve vybavení apartmánu nic nechybí. Z horního apartmánu krásný výhled na kopečky s ovečkami. Určitě se rádi vrátíme znovu. :-)
1 2 3 4
Garážové stání
Vhodné pro rodiny s dětmi
Cyklostezka 150 m
Lyžařské středisko 5 min.
Běžecké tratě
Restaurace 500 m
Wifi